Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Organisatie

Bestuur
Martijn Broekhuizen Voorzitter  mail
John Walters Secretaris  mail
Renze Behling Penningmeester  mail
Dorien Post Alg. bestuurslid  mail
Arnold Roege Alg. bestuurslid  mail
Ledenadministratie
John Walters Ledenadministratie  mail
Janet Akkerman Shirt coordinator
Technische Commissie
Youri van Leeuwen TC coördinator  mail
Youri van Leeuwen Materiaalcommissaris  mail
Wim Köller Wedstrijdsecretaris  mail
Milou Hijlkema  mail
Roelof Visser  mail
Martijn Broekhuizen  mail
Marion Steneker  mail
Trainers
Gerard Kruijer Trainer  mail
Milou Hijlkema Trainer  mail
Wim Köller Trainer  mail
Ron Haans Trainer  mail
Martijn Broekhuizen Trainer  mail
Youri van Leeuwen Trainer  mail
Thom Bijmolt Hulptrainer  mail
Robin Zandberg Hulptrainer  mail
Ede Bos Hulptrainer  mail
Lisanne Ufkes Hulptrainer  mail
Marit Klungel Hulptrainer  mail
Henry Kuipers Hulptrainer  mail
Tammo Jurjen Hoogakker Hulptrainer  mail
Lieke Norder Hulptrainer  mail
Anouk Van Esveld Hulptrainer  mail
Sophie Woortman Hulptrainer  mail
Chris Timmermans Hulptrainer  mail
Eline Visser Hulptrainer  mail
Bente van Delden Hulptrainer  mail
Yasmijn Boerema Hulptrainer  mail
Marion Steneker Hulptrainer  mail
Charlotte Hoogakker Hulptrainer  mail
Renze Behling Hulptrainer  mail
Marion Steneker Hulptrainer  mail
Eline Visser Hulptrainer  mail
Bram Bijmolt Hulptrainer  mail
Hedwig Roggema Trainer  mail
Coaches
Gerrit Blaauw Aanvoerder veteranen  mail
Edwin Akkerman Coach JB  mail
Bob Simonis Coach JB  mail
Pieter Klungel Coach MA1  mail
Daan Rieks Coach MA1  mail
Christine Hoogakker Coach MC1  mail
Jacob Hoogakker Coach MC1  mail
Renze Behling Coach MC2  mail
Arjen Hondelink Coach MC2  mail
Harnold Topelen Coach Mix D11  mail
Erik Greven Coach Mix D11  mail
David Stolk Coach Mix E8  mail
John Walters Coach Mix E8  mail
Peter Hazelaar Coach Mix E6  mail
Vincent Kral Coach Mix E6  mail
Menno Setz Coach Mix F  mail
Arnold Roege Coach Mix F  mail
Roelof Visser Coach MA2  mail
Milou Hijlkema Coach MA2  mail
Freek Besselink Aanvoerder trimhockeyers  mail
Laura Broekhuizen-Smit Coach D1  mail
Wim Köller Coach D1  mail
Karin Berrelkamp Coach MB  mail
Bert Lange Coach MB  mail
Dennis Joling Coach Mix D8  mail
Henry Kuipers Coach Mix D8  mail
Richard Vos Coach Mix D8  mail
Scheidsrechterscommissaris/ Zaalhockeycommissaris
Wim Köller Zaalhockeycommissaris  mail
Activiteitencommissie
Hilde Meinardi
Janet Akkerman
Feestcommissie
Erik Greven  mail
Jongste jeugd coördinator
Monica Zinauer Jongste jeugd coördinator
Kantinecommissie
Theo Smit Kantine coördinatie  mail
Aletta Hut  mail
Karin Berrelkamp  mail
Saskia Koers  mail
Muriël Schreuder  mail
Tina Weurding  mail
David Stolk  mail
Paula Foekens  mail
Erik Telkamp  mail
Marga Simonis  mail
André Burg  mail
Margret Klungel  mail
Alice Koerts  mail
Sponsorcommissie
John Walters  mail
Hugo Assink  mail
Arjen Hondelink  mail
Veldkeuring
Jan Vijfvinkel Veldcommissaris

Hoofdsponsoren









Sponsoren

Agenda

19-11 Algemene Ledenvergadering
Toon hele agenda

Statistieken

zondag 17 november 2019
Aantal leden (info) 221
Nu online 18
Leden met @ 99,1%
SMS Bereik (teams) 67,9%

Mededelingen

Vandaag Jarig


Er zijn geen leden jarig vandaag

Clubcompetitie

1. MD11
2. Dames 2
3. Heren 1
4. Dames 1
5. MC1
hele clubcompetitie..

BAS

(% bezetting bar)
januari 0 %

Laatste reacties

vandaag geen reacties

Wedstrijden quicklinks

Recente verslagen

Nog geen verslagen.

Clubprestaties

overall greengeelred
week greengeelred

overall: 22% |week: 48%

Teams